MIŁOŚCI PRAGNĘ… – DAREK WOJTAL LIVE

Tyś mój Syn, umiłowany mój… Posłuchałeś? Podobało się?… Najprawdopodobniej bardzo, ale nawet jeśli nie, to być może tylko dlatego, że ta  pieśń dotyka w nas czegoś, czego czasem człowiek chciałby w sobie nie dotykać… Na przykład myślenia o Bogu i o swoich ucieczkach i powrotach, o zmarnowanych chwilach i pokaleczonej nadziei… Choć najbardziej czego ta pieśń dotyka, to wpisanej gdzieś głęboko w naszej duszy tęsknoty za Domem, za powrotem do Ojca i za prawdziwym Życiem… Tej i jeszcze innych pięknych pieśni, dotykających głębin ludzkiej duszy, będących często żywym Słowem Bożym, tchnącym prosto z Serca do serca, będzie można usłyszeć podczas koncertu MIŁOŚCI PRAGNĘ… (Oz 6, 6), w wykonaniu DARKA WOJTALA, a organizowanego w ramach ŚWIĘTA BOŻEGO OJCOSTWA.

DAREK WOJTAL jest członkiem Wspólnoty Bożego Ojcostwa, która od wielu już lat w pierwszą niedzielę sierpnia zaprasza do wspólnego świętowania wszystkich, którzy Boga mają za Ojca. Darek jest autorem i wykonawcą wszystkich pieśni, które usłyszymy podczas koncertu. O historii ich powstawania opowie on sam, dzieląc się krótko – pomiędzy pieśniami – świadectwem przeżywania swojej wiary i w ogóle swojego życia. Pewnie nie jeden z nas, słuchających słów i muzyki Darka Wojtala będzie mógł odnaleźć w nich kawałek swojej historii życia i kawałek swojego „miłości pragnę”… Dlatego PRZYJDŹ!

Koncert ” MIŁOŚCI PRAGNĘ… (Oz 6, 6)” w wykonaniu Darka Wojtala, 4 sierpnia (sobota), 19.00 Kościół (Rektoracki) Najświętszego Imienia Maryi w Częstochowie, Aleja NMP 56. Wstęp wolny.

W trakcie koncertu będzie możliwość nabycia CEGIEŁKI na rozbudowę Domu Ojca i budowę Kaplicy ku czci Bożego Ojcostwa: SANKTUARIUM POWROTÓW DO OJCA.

zaprasza Wspólnota Bożego Ojcostwa