Msza święta o powrót synów marnotrawnych do Ojca

Trwa Nowenna wynagradzająca i błagalna: „OTRZYJ MATCE ŁZY – URATUJ OJCU SYNA”. Wszystkie szczegółowe informacje o Nowennie i pełny tekst Nowenny odnajdziesz TUTAJ oraz na Facebooku: www.facebook.com/otrzyjmatcelzy

NAJBLIŻSZA MSZA ŚWIĘTA O POWRÓT MARNOTRAWNYCH SYNÓW DO DOMU OJCA – 25 LISTOPADA, 15.00 DOM OJCA

Przynieś Maryi ludzi, których znasz i o których wiesz, że zostawili Boga, odjechali w dalekie strony, roztrwonili majątek, żyjąc rozrzutnie i karmiąc się strąkami, którymi żywiły się świnie… (por. Łk 15, 11-32). Pomóż im wrócić do OJCA i włącz ich do intencji Nowenny, w której każdego dnia – przez dziewięć miesięcy – członkowie Wspólnoty Bożego Ojcostwa – razem z Maryją, Matką Bolesną – proszą Jezusa Chrystusa, aby wszystkich synów marnotrawnych pojednał z Ojcem i odnowił w nich ducha dziecięctwa Bożego. Intencje można zgłaszać przez cały okres trwania Nowenny.

Można również samemu dołączyć do Nowenny i stać się jednym z tych, którzy ocierają Matce łzy, cierpiącej z powodu wszystkich swoich marnotrawnych dzieci, i razem z Nią ratować Ojcu Jego synów i córki. Osoby, które zgłoszą swoją chęć w odmawianiu Nowenny, będą miały wyznaczony jeden dzień w miesiącu (lub kilka dni, według uznania), w którym włączą się do Nowenny. Zarówno intencje, jak i swoje uczestnictwo w Nowennie można zgłaszać na adres:

Wspólnota Bożego Ojcostwa, ul. św. Rocha 212, 42-221 Częstochowa; e-mail: wbo@ojcze.pl, tel. 665 210 175.